Vila Nick Studios Pefki se nalazi 50 metara od plaže i 300 metara od centra letovališta Pefki. Plaža koja se nalazi nedaleko od apartmana je peščano-šljunkovita i dužine oko četiri kilometara.
U neposrednoj blizini objekta se nalaze svi turistički sadržaji: restorani, kafići i taverne. Preko puta vile, nalazi se poznati restoran Akri. Nedaleko je i manji luna park sa raznolikim asortimanom za deciju zabavu.
Korišćenje klima-uredjaja je uključeno u cenu aranžmana.
SADRŽAJ:
wi-fi internet
SADRŽAJ SOBE:
kupatilo, peškiri, opremljena mini-kuhinja, frižider, klima-uredjaj, TV
Cene su izražene u eurima (€), po studiju / apartmanu, najam za 10 noćenja.
tip smeštaja
01.06
11.06
21.06
01.07
11.07
21.07
31.07
10.08
20.08
30.08
09.09
19.09
noćenja
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1/2 studio
1/3 studio
1/4 apartman
1/5 apartman
Cene su izražene u eurima (€), po osobi, autobuski paket aranžman.
tip smeštaja
01.06
11.06
21.06
01.07
11.07
21.07
31.07
10.08
20.08
30.08
09.09
19.09
noćenja
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1/2 studio
1/3 studio
1/4 apartman
1/5 apartman
22
NAPOMENE:
dete do 2 godine - boravibesplatno (u pratnji min. 2 punoplatežne osobe), Koristi zajednički ležaj i ima svoje sedište u autobusu;
dete do 11.99 godina ima popust 30% (u pratnji min. 2 osobe) od cene paketa, ima svoj ležaj i sedište u autobusu;
dete 2-11.99 godina - plaća 75€ (u pratnji min. 2 punoplatežne osobe), koristi zajednički ležaj i ima svoje sedište u autobusu;
Uslovi za decu za prve i poslednje smene označene* (u pratnji 2 punoplatežne osobe): deca do 11.99 godina plaćaju 60€ autobuski prevoz;
U slučaju spajanja smena, cena aranžmana za drugu smenu se umanjuje za 25€, izuzev prve i poslednje smene.
Doplata za jednu osobu u dvokrevetnom studiju: +70% na cenu paket aranžmana.
SMEŠTAJ:
Svi studiji i apartmani su lepo uređeni sa kompletno opremljenim kuhinjama, kupatilima sa tušem, TV-om, Wi-Fi internetom i klima uređajem. Posteljina i peškiri (jedan peškir po osobi) su sastavni deo svake smeštajne jedinice i menjaju se jednom u toku boravka gostiju. Vila raspolaze sa dva dvokrevetna studija(br.3 - 2 obična ležaja ,5- francuski ležaj ) od kojih broj tri ima pogled na more,dok broj 5 pogled na dvoriste. Tri trokrevetna studija (br.1- francuski +dodatni ležaj ,4 - francuski ležaj+dodatni ležaj,6 - francuski ležaj ) od kojih sobe broj 1 i 4 imaju pogled na more,dok soba broj 5 ima pogled na dvoriste. Jedan cetvorokrevetni apartman (br.2 - francuz i dva obična ležaja ) sa pogledom na more. Petokrevetni apartman (br.7) sa pogledom na more, te strukturu dva francuza i jedan običan ležaj.
AUTOBUSKI PREVOZ:
Polazak autobusa je jedan dan ranije od datuma navedenog kao početak aranžmana u cenovniku. Cena povratne autobuske karte iz Beograda: odrasli - 80€, deca do 11.99 god - 65€. Cena autobuske karte u jednom smeru -30%. Eventuale trajekt karte (Tasos, Evia) su uključene u cenu prevoza.
Doplata za izbor sedišta u autobusu 20€ po sedištu, doplata za prazno sedište 50€.
NAPOMENE:
boravišna taksa: privatan smeštaj i hoteli 1*, 2*- 0.5€, hoteli 3* - 1.5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
U smeštajnim jedinicama nije dozvoljeno prženje ribe u mini-kuhinji.
Agencija organizator ne može garantovati brzinu niti dostupnost interneta u objektima (sobama) gde je internet naveden kao besplatna usluga. Ukoliko je usluga interneta navedena kao dodatno plativa, plaća se na recepciji hotela i kvalitet usluge garantuje isključivo hotel.
Usled nedovoljnog broja gostiju u sezoni, ili propisanih mera za suzbijanje pandemije COVID-19, objekat zadržava pravo da, bez prethodne najave, uskladi uslugu servisa hrane broju gostiju, odnosno smanji kapacitete smeštajnih sadržaja.
Svi istaknuti popusti se odnose isključivo na osnovnu uslugu hotela, osim ako nije drugačije navedeno.
Skraćenice u tipu smeštaja: SV - pogled more, SSV - bočni pogled more, PSV - panoramski pogled more, FSV - frontalni pogled more, PV - pogled bazen, LV - pogled na prirodu, GV - pogled bašta, MV - pogled planina, CV,TV - pogled grad, BV - pogled zaliv, PR - prizemlje, NP - nisko prizemlje ili suteren, PT - prolazna terasa, IT - izdvojena terasa, PP,PZ - pogled pozadi/zid, PPool - privatan bazen, ShPool - zajednički bazen
organizator putovanja OTP 161/2020
Za informacije o smeštaju nam pišite na upit@mitos.rs
PEFKI EVIA 2021
Pefki 2021 / Grčka Leto 2021
Pefki ili u prevodu sa grčkog ’bor’ se nalazi na severnoj obali ostrva Evia, naspram planine Pilion. Pefki se pruža uz dugu peščano-šljunkovitu plažu i predstavlja najpopularnije letovalište na ovoj strani ostrva. U Pefkiju se spajaju planinska i morska klima, pa je ovo letovalište na neki način vazdušna banja. Do Pefkija vodi trajekt iz luke Glifa koja se nalazi na kontinentalnom delu. Vožnja trajektom traje oko 25 minuta do mesta Agiokampos koje je od Pefkija udaljeno oko 25 kilometara.
Pefki ima peščano-šljunkovitu plažu dugu 2 kilometra. Voda je vrlo čista tokom cele sezone, retko kad se zamuti. Plaža je opremljena tuševima i kabinama za presvlačenje. Duž plaže se nalaze brojni barovi sa ležaljkama i suncobranima koje turisti mogu koristiti uz konzumaciju pića. Ima i zelenila i prirodnog hlada gde se može spustiti peškir i suncobran. Mesta ima dovoljno, nije prevelika gužva ni u sezoni. Pored plaže se nalazi popločano šetalište sa velikim izborom restorana: Kapetanios, Gri Gri, Osteria, Kohili...
Pefki je pun sadržaja neophodnih za ugodan boravak turista. Tu se, pored barova i restorana, nalaze brojni dobro snabdeveni marketi, taverne, prodavnice suvenira, picerija, pekara, apoteka, dežurni lekar... Pefki ima i malu pijacu, a rano ujutru može da se kupi sveža riba na šetalištu kod marine. Od domaćih proizvoda možete kupiti kvalitetno maslinovo ulje i borov med.
Preko puta Pefkija je polusotrvo Pilion i zaliv Trikeri. Na 40 kilometara od Pefkija se nalazi mesto Elinika sa istoimenom plažom koja je jedna od najpopularnijih na ostrvu i zaštitni je znak Evije. Iz Pefkija do Elinike ide autobus više puta dnevno. Na 12 kilometara od Pefkija nalazi se gradić Istia i supermarket Lidl.
Izleti iz Pefkija:
Skijatos - poseta ostrvu Skijatos, celodnevni izlet brodom. Izlet uključuje posetu gradu Skijatos i plaži Kukunaria, najpopularnijoj plaži na ostrvu;
Atina - celodnevni izlet. Obilazi se Sveti Jovan Rus manastir u mestu Prokopi na 1.000m nadmorske visine, zatim se ide do Halkide, pa autoputem do Atine u panoramsko razgledanje grada. Izlet uključuje i posetu Akropolju, muzeju i trgu Sintagma;
Skopelos i Alonisos - celodnevni izlet brodom, poseta gradićima oba ostrva;
Banja Edipsos - kupanje u lekovitim izvorima jedne od najstarijih banja u Grčkoj;
Vulkanska ostva - celodnevni izlet, uključuje vožnju gliserom do ostrva Manolia sa prelepom peskovitom plažom.
Turistička agencija Mitos Travel Beograd
Majke Jevrosime 4
106505 Beograd Srbija
mail: upit@mitos.rs
cene na sajtu su informativnog karaktera, važeća je ponuda dobijena putem maila ili u prostorijama agencije.