Vila Spyros Sivota se nalazi na 500 metara udaljenosti od plaže Gialikos Molos i na oko 450 metara udaljenosti od gradske luke i glavnog šetališta. U neposrednoj blizini smeštaja nalazi se pekara i supermarket. Vila u svom sastavu ima 1/2 i 1/3 studije, usluga je najam bez ishrane.
Posteljina i peškiri se menjaju na 5 dana.
Korišćenje klima-uredjaja je uključeno u cenu aranžmana.
SADRŽAJ:
wi-fi internet, prostrano i lepo uredjeno dvorište, parking
SADRŽAJ SOBE:
kupatilo, peškiri, klima-uredjaj, opremljena mini-kuhinja, TV, terasa sa garniturom za sedenje
boravišna taksa: privatan smeštaj i hoteli 1*, 2*- 0.5€, hoteli 3* - 1.5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
U smeštajnim jedinicama nije dozvoljeno prženje ribe u mini-kuhinji.
Agencija organizator ne može garantovati brzinu niti dostupnost interneta u objektima (sobama) gde je internet naveden kao besplatna usluga. Ukoliko je usluga interneta navedena kao dodatno plativa, plaća se na recepciji hotela i kvalitet usluge garantuje isključivo hotel.
Usled nedovoljnog broja gostiju u sezoni, ili propisanih mera za suzbijanje pandemije COVID-19, hotel zadržava pravo da, bez prethodne najave, promeni uslugu servisa hrane, te tokom pandemije može smanjiti kapacitete hotelskih sadržaja.
Svi istaknuti popusti se odnose isključivo na osnovnu uslugu hotela, osim ako nije drugačije navedeno.
Skraćenice u tipu smeštaja: SV - pogled more, SSV - bočni pogled more, PSV - panoramski pogled more, FSV - frontalni pogled more, PV - pogled bazen, LV - pogled na prirodu, GV - pogled bašta, MV - pogled planina, CV,TV - pogled grad, BV - pogled zaliv, PR - prizemlje, NP - nisko prizemlje ili suteren, PT - prolazna terasa, IT - izdvojena terasa, PP,PZ - pogled pozadi/zid, PPool - privatan bazen, ShPool - zajednički bazen
organizator putovanja OTP 506/2010
Za informacije o smeštaju nam pišite na upit@mitos.rs
SIVOTA APARTMANI 2021
Sivota 2021 / Letovanje Sivota 2021 / Grčka Leto 2021
Sivota 2021 je vrlo popularna turistička destinacija jonskog mora, kako kod stranih, tako od skora i kod domaćih turista. Sivota se nalazi dosta severno, gleda na ostrvo Krf, i leži u uvali sa pogledom na brojna mala ostrva. Od Soluna se do Sivote stiže autoputem, preko Janjine i Igumenice, i od Soluna ima još 320 kilometara kvalitetnog autoputa sa tri trake. Ukupno ima četiri naplatne rampe, negde oko 12€ total putarina.
Sivota je kao turistička destinacija prelepa i vrlo tražena, ponajpre zbog velikog broja plaža i uvala oko Sivote, ali i zbog stila gradnje samog mesta, stil koji dosta podseća na popularnu Pargu. Mesto ima gradsku peščanu plažu, doktora, prodavnice, bankomate, ali ne i mega market. Najbliži Lidl se nalazi u Igumenici, na oko 20 kilometara udaljenosti. Sivotom dominira luka i šetalište, koji gledaju na brojne luksuzne hotele koji se strmo spuštaju ka luci sa jedne strane, odnosno ka plaži Bela Vraka sa druge strane. Gradska plaža (Galikos Molos) se nalazi na 200 metara od šetališta, i prvi je izbor putnika koji su u Sivotu došli autobuskim prevozom. Južno od Sivote, ka 45 kilometara udaljenoj Pargi, se redjaju prelepe uredjene peščane plaže: Megali Ammos, Mikri Ammos, Mega Brafi, Agia Paraskevi itd.
Zbog svog geografskog položaja, more oko Sivote zna da bude hladno u van-sezoni, hladnije nego egejsko more u istom periodu. Porodicama sa malom decom preporučujemo boravak u visokoj sezoni (kraj jula i ceo avgust), dok putnicima bez dece neće smetati koji stepen razlike u temperaturi mora. Napomenuli bi smo da je Sivota dosta popularna kod italijanskih turista, te da je u avgustu dosta puna turista, i da se na sto u restoranu čeka i po dvadeset minuta.
Kad smo već kod plaža Sivote, obavezno treba iznajmiti čamac i obići skrivene uvale i plaže zalivskih ostrva, pre svih zaliv Blue Lagoon, koja se po boji mora izdvaja od svih ostalih u regionu.
Turistička agencija Mitos Travel Beograd
Majke Jevrosime 4
106505 Beograd Srbija
mail: upit@mitos.rs
cene na sajtu su informativnog karaktera, važeća je ponuda dobijena putem maila ili u prostorijama agencije.