Blue Bay Resort Hotel Agia Pelagia

Idealno za roditelje sa decom, Blue Bay Resort Hotel Agia Pelagia se nalazi u mirnom kraju ostrva, na oko 40 minuta vožnjom automobilom od aerodroma. Na raspolaganju je 209 sob... Prikažite više

Doplata avio paket: 299€ odrasli 259€ deca, (avio karta, takse, ranac 8kg, kofer 23kg, transfer) letovi svake srede i nedelje - smene na 7, 9, 10 i 14 noćenja!

Srbija
2
12345
0
0123
Godine dece:
Svi tipovi usluga
Svi tipovi uslugaRR - najamBB - doručakHB - polupansionFB - pun pansionAI - all inclusive
Rezervišite vaše putovanje
011 7773333 viber iconViber whatsapp iconWhatsApp
Dimitrija Tucovića 142/1, 11056 Beograd

Pon - Pet: 09:00–17:00, Sub: 10:00–15:00

Klima uređaj (bez dodatne naplate) obezbeđuje da sobe održavaju prijatne temperature. Balkon ili terasa su među standardnim karakteristikama soba. Dodatni kreveti ili dečiji kreveti se mogu obezbediti na zahtev. Radni sto i , uz doplatu, sef su takođe dostupni. Gosti će takođe pronaći mini frižider među standardnim karakteristikama. Set za peglanje je obezbeđen radi praktičnosti gostiju. Direktni telefonski poziv, televizor sa satelitskim/kablovskim kanalima, alarm i WiFi (bez dodatne naplate) takođe su obezbeđeni. Gosti mogu iskoristiti uslugu večernje usluge čišćenja sobe. Izbor jastuka obezbeđuje udoban boravak. Fen za kosu je obezbeđen u kupatilima. Za dodatnu udobnost u kupatilima, gostima se nude kozmetički proizvodi. Porodične sobe su dostupne za roditelje sa decom.

AVIO PAKET ARANŽMAN KRIT 2025

Mogućnost doplate avio paket aranžmana, cena doplate od 339€ po osobi (podložno promeni).
Direktni avio letovi Beograd - Heraklion i Beograd - Hanja (01.55h)
Paket aranžmani na željeni broj noćenja, u paketu sa avio prevozom je i transfer na ostrvu od aerodroma do izabranog smeštaja.