Vila Mihalis Vasiliki se nalazi na oko 200 metara od plaže i oko 400 metara od centra i luke letovališta Vasiliki. Smeštena je u mirnom okruženju. U ponudi su studiji u kojima mogu boraviti do 3 osobe. Doplata za korišćenje klima-uredjaja iznosi 5€ dnevno.
SADRŽAJ:
otvoreni bazen, ležaljke pored bazena, bar pored bazena, wifi internet
SADRŽAJ SOBE:
kupatilo, peškiri, mini-kuhinja, klima-uredjaj, TV, terasa sa garniturom za sedenje
Popusti za dete 2-11.99 godina na avio paket aranžmanu važe isključivo u smeštajnim jedinicama označenim zvezdicom (*).
Dete 2-11.99 godina u zajednačkom ležaju plaća samo cenu avio karte - 215€.
SMEŠTAJ:
Vila raspolaže dvokrevetnim i trokrevetnim studijima, kao i dvokrevetnim studijima sa pomoćnim ležajem.Svaka smeštajna jedinica u svom sastavu ima čajnu kuhinju, kupatilo (TUŠ/WC), TV,balkon. Vila raspolaže klima uredjajem čije se korišćenje doplaćuje na licu mesta 5 € dnevno po studiju ). Svaka soba ima peškire. Gostima je na raspolaganju besplatan Wi-Fi internet. Vila ima bazen.
AVIO PREVOZ:
Cena Avio aranžmana obuhvata:
čarter let na relaciji Beograd - Preveza - Beograd
aerodromske takse (aerodrom Beograd - 21.42€, aerodrom Preveza - 14.10€, taksa RF - 0.98€). Aerodromske takse ne plaćaju deca 0-1.99 godina. Taksa se plaća u agenciji i podložna je promenama.
transfer aerodrom - apartman - aerodrom
usluge smeštaja (10 noćenja) na bazi najma u izabranom terminu prema tabeli
servis predstavnika i animatora agencije i troškove organizacije programa.
Cena Avio aranžmana ne obuhvata:
YQ taksu - 20€ (taksa avio kompanije u slučaju poskupljenja goriva). Taksa je podložna promeni. Taksu ne plaćaju deca do 1.99 godina.
Cena samo autobuske povratne karte je 70€ za odrasle i 50€ za decu do 11.99 godina.
Cena karte u jednom smeru je 50€ za odrasle i 35€ za decu do 11.99 godina.
Doplate za povratni prevoz:
Subotica +35€;
Novi Sad +20€;
POPUSTI I DOPLATE:
deca od 0 - 2 godine besplatno u pratnji dve punoplatežne osobe (imaju sedište u autobusu, nemaju krevet)
deca od 2 - 12 godina u pratnji dve punoplatežne osobe plaćaju 50 € (imaju sedište u autobusu, nemaju krevet)
deca od 2 - 12 godina popust 50% na cenu iz tabele u pratnji dve punoplatežne osobe (imaju sedište u autobusu, imaju krevet)
u slučaju spajanja 2 smene cena druge smene se umanjuje za 50 € za odrasle i 40 € za decu.
za boravak od 20 noćenja, spajaju se dve smene od 10, dok za boravak od 30 noćenja, spajaju se dve smene od 15 noćenja.
popust za spajanje smena ne važi za smene obeležene zvezdicom.
za 1/1 sobu 80 % od cene iz tabele za 1/2 sobu
za klima uredjaj - 4 do 7 € dnevno po smeštajnoj jedinici (odnosi se za smeštajne objekte koji poseduju klima uredjaj, a korišćenje nije uključeno u cenu) - doplata se vrši na licu mesta.
U apartmanima i duplexima A4 deca ne ostvaruju popust ukoliko koriste ležaj.
NAPOMENE:
boravišna taksa (po smeštajnoj jedinici i danu): privatan smeštaj i hoteli 1*, 2*- 0.5€, hoteli 3* - 1.5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
U smeštajnim jedinicama nije dozvoljeno prženje ribe. Obratite se predstavniku agencije koji će Vas uputiti do najbližeg prostora za spremanje ribe na otvorenom.
Agencija organizator ne može garantovati brzinu niti dostupnost interneta u objektima (sobama) gde je internet naveden kao besplatna usluga. Ukoliko je usluga interneta navedena kao dodatno plativa, plaća se na recepciji hotela i kvalitet usluge garantuje isključivo hotel.
Usled nedovoljnog broja gostiju u sezoni, ili propisanih mera za suzbijanje pandemije COVID-19, objekat zadržava pravo da, bez prethodne najave, uskladi uslugu servisa hrane broju gostiju, odnosno smanji kapacitete smeštajnih sadržaja.
Hotelski popusti za rane/kasne uplate se odnose na osnovnu uslugu hotela - ne odnose se na doplatu ishrane, osim ako u ponudi nije iskazano da hotelski popusti važe i za doplate. Dodatni popusti za rane/kasne uplate se odnose isključivo na osnovnu uslugu hotela, ne odnose se na iskazane doplate ishrane i boravka. Popusti se obračunavaju jedan za drugim (ne sabiraju se).
Skraćenice u tipu smeštaja: SV - pogled more, SSV - bočni pogled more, PSV - panoramski pogled more, FSV - frontalni pogled more, BF - beach front (na plaži), PV - pogled bazen, SPV - bočni pogled bazen, LV - pogled na prirodu, GV - pogled bašta, MV - pogled planina, CV,TV - pogled grad, BV - pogled zaliv, BBeds - kreveti na sprat, PR - prizemlje, VP - visoko prizemlje, NP - nisko prizemlje ili suteren, PT - prolazna terasa, BT - bez terase, IT - izdvojena terasa, KT - kuhinja na terasi, PP,PZ - pogled pozadi/zid, PPool - privatan bazen, ShPool - zajednički bazen, PGr - privatna bašta
Vasiliki je ribarska luka na južnoj strani ostrva u istoimenom zalivu. Vasiliki se nalazi 37 kilometara jugozapadno od Lefkasa i to ako se ide istočnom obalom. Ako se ide zapadnom obalom, onda ga od Lefkasa deli 40 kilometara. Vasiliki je okrenut ka ostrvima Kefalonia i Itaka i po vedrom vremenu ova dva ostrva se lako mogu videti.
Naselje Vasiliki se nalazi na istočnoj strani Vasiliki zaliva, dok se zapadna strana zaliva zove Ponti. Ova dva naselja su spojena putem koji se nalazi pored plaže. Zaliv Vasiliki je poslednjih godina sve popularniji medju turistima, pa tako iz godine u godinu niče sve više apartmana i hotelskih kompleksa.
Vasiliki je veoma popularan iz razloga što je zaliv odličan za surfovanje. U pre podnevnim časovima vetra nema, pa se tada na plaži okupljaju porodice sa decom. U posle podnevnim časovima se situacija menja, vetrovi se pojačavaju i tako se stvaraju idealni uslovi za surfere. Što se tiče plaže, u pitanju je široka i oko 2 kilometra dugačka plaža sa sitnim šljunkom.
Vasiliki i Ponti se nalaze na suprotnim krajevima zaliva i veoma se razlikuju. Ponti je dosta mirnije mesto sa par taverni koje služe izvrsnu hranu. Par taverni se nalazi i u brdu iznad plaže i još lepši doživljaj je doći ovde na ručak jer se pruža fantastičan pogled na plažu i surfere. Naselje Vasiliki je dosta užurbanije od Pontija i ta razlika je veoma primetna. Tokom vansezone u Vasilikiju ima dosta starijih turista, dok se u julu u avgustu situacija menja i glavni posetioci su uglavnom surferi i porodice sa decom. Takodje, Vasiliki ima par barova i klubova za provod u večernjim satima.
U Vasilikiju postoji mogućnost bavljenja sportovima na vodi i samo mesto ima veliki broj klubova u kojima se može iznajmiti sportska oprema. U blizini plaže ima i hotela koji su opremljeni za prijem surfera i opreme. Pored Vasilikija se nalaze plaže Agiofili, Amuso, Alektori i Agios Gerasimos.
Vasilliki je zanimljivo lučko mesto smešteno u zalivu okruženo sa tri strane brdima tako da ima izuzetno povoljnu klimu i odličan strateški položaj blizu najboljih plaža zapadne i južne obale Lefkade. Vasiliki je izgradjen oko nedavno renovirane luke, iz koje su pre renoviranja svakodvevno isplovljavali trajekti do Kefalonije, a luka je sada rezervisana za luksuzne jahte i čamce.
Plaža mesta Vasiliki je šljunkovita, popodne vetrovita, proteže se duž celog mesta, od hotela Ponti Beach, pa sve do luke i Mediteraneo studija.
opisi i cene na sajtu su informativnog karaktera, važeći je opis sa oficijelnog sajta smeštaja, ponuda dobijena putem maila ili u prostorijama agencije.