Vila Zoi Nea Kalikratia se nalazi u centru mesta, u prvoj liniji kuća do gradske plaže. U neposrednoj blizini vile se nalaze supermarket, pekara i zelena pijaca. Vila Zoi se sastoji od apartmana, koji se nalazi na prvom spratu i ima pogled na more. Peškiri, toalet papir i sapun nisu sastavni deo smeštajne jedinice.
Korišćenje klima-uredjaja je uključeno u cenu aranžmana. (osim u last minute ponudi)
SADRŽAJ:
wi-fi internet.
SADRŽAJ SOBE:
kupatilo, klima-uredjaj, wi-fi internet, komplet opremljena kuhinja, šporet sa rernom, frižider sa zamrzivačem, TV, terasa sa garniturom za sedenje.
10% POPUSTA za rezervacije i 100% uplate do 30/06/2020
važi za sopstveni prevoz
7% POPUSTA za rezervacije i 100% uplate do 30/06/2020
važi za paket aranžmane
Cene su izražene u eurima (€), po SOBI, najam za 10 noćenja.
tip smeštaja
22.05
01.06
11.06
21.06
01.07
11.07
21.07
31.07
10.08
20.08
30.08
09.09
19.09
noćenja
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1/4+1 apartman
Cene su izražene u eurima (€), po osobi, autobuski paket aranžman.
tip smeštaja
22.05
01.06
11.06
21.06
01.07
11.07
21.07
31.07
10.08
20.08
30.08
09.09
19.09
noćenja
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1/4+1 apartman
10
SMEŠTAJ:
1/4+1 apartman: apartman se sastoji iz spavaće sobe gde se nalaze francuski ležaj i jedan kauč na razvlačenje, odvojenom kuhinjom u kojoj se nalazi jedan kauč na razvlačenje. Kuhinjski deo sadrži veliki šporet, frižider, sudoperu i elemente sa osnovnim kuhinjskim inventarom. Kupatilo je malo i nema kadu. Peškiri, toalet papir i sapun nisu sastavni deo smeštajne jedinice. Apartman ima TV prijemnik sa grčkim kanalima i prostranu terasu sa direktnim pogledom na more (plažu). Apartman se nalazi na prvom spratu, poseduje klima uređaj, internet wireless i nema obezbeđeno parking mesto. Peta osoba u apartmanu može da bude dete do 11.99 godina.
peškiri, toalet papir i sapun nisu sastavni deo smeštajne jedinice.
AUTOBUSKI PREVOZ:
Polazak autobusa je jedan dan ranije od datuma navedenog u tabeli za početak aranžmana.
Cena autobuskog prevoza: odrasli - 69€, deca do 11.99 godina - 59€. Cena karte u jednom pravcu 45€. Rezervacija odredjenog sedišta u autobusu 20€, po dostupnosti u trenutku rezervacije. Svako dete mora imati zasebno sedište u autobusu. doplata za bus prevoz: Novi Sad - 0€, Bačka Palanka 5€, Sremska Mitrovica 10€, Sombor, Subotica 15€. popusti za bus prevoz: Kragujevac, Jagodina - 5€, Niš - 10€.
NAPOMENE:
boravišna taksa: privatan smeštaj i hoteli 1*, 2*- 0.5€, hoteli 3* - 1.5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
U smeštajnim jedinicama nije dozvoljeno prženje ribe u mini-kuhinji.
Agencija organizator ne može garantovati brzinu niti dostupnost interneta u objektima (sobama) gde je internet naveden kao besplatna usluga. Ukoliko je usluga interneta navedena kao dodatno plativa, plaća se na recepciji hotela i kvalitet usluge garantuje isključivo hotel.
Usled nedovoljnog broja gostiju u sezoni, ili propisanih mera za suzbijanje pandemije COVID-19, hotel zadržava pravo da, bez prethodne najave, promeni uslugu servisa hrane, te tokom pandemije može smanjiti kapacitete hotelskih sadržaja.
Svi istaknuti popusti se odnose isključivo na osnovnu uslugu hotela, osim ako nije drugačije navedeno.
Skraćenice u tipu smeštaja: SV - pogled more, SSV - bočni pogled more, PSV - panoramski pogled more, FSV - frontalni pogled more, PV - pogled bazen, LV - pogled na prirodu, GV - pogled bašta, MV - pogled planina, CV,TV - pogled grad, BV - pogled zaliv, PR - prizemlje, NP - nisko prizemlje ili suteren, PT - prolazna terasa, IT - izdvojena terasa, PP,PZ - pogled pozadi/zid, PPool - privatan bazen, ShPool - zajednički bazen
organizator putovanja OTP 18/2016
Za informacije o smeštaju nam pišite na upit@mitos.rs
NEA KALIKRATIA 2021
Nea Kalikratia 2021 / Grčka Leto 2021
Nea Kalikratia je malo turističko mesto poluostrva Halkidiki, udaljeno samo 40 kilometara od Soluna, sa kojim je povezano redovnom autobuskom linijom. Nea Kalikratia postoji od 1922 godine i danas je urbani grad koji živi i u zimskom i u letnjem periodu. U gradu se nalaze mnogobrojne prodavnice, supermarketi, picerije, taverne, kafići, diskoteke, zabavni park na vodi, a od 2010. godine otvoren je i savremeni zdravstveni centar.
Centar grada je ukrašen velikim parkom i ustanovama za upravljanje gradom, a duž celog mesta ide šetalište, uz more i uredjenu gradsku plažu.
Turistička agencija Mitos Travel Beograd
Majke Jevrosime 4
106505 Beograd Srbija
mail: upit@mitos.rs
cene na sajtu su informativnog karaktera, važeća je ponuda dobijena putem maila ili u prostorijama agencije.